2XL Odcinek 6

Agatę wyjeżdża na wczasy z głodówką. Bożena i Laura uważają, że jest to kiepski pomysł. Przed Robertem Agata ukrywa prawdziwy powód urlopu. Laura, mimo że obiecała Karolowi spędzić z nim miłe i intymne chwile, postanawia ratować Agatę. Stawia się na turnusie i w wyniku zbiegu oko...


2xl

Agatę wyjeżdża na wczasy z głodówką. Bożena i Laura uważają, że jest to kiepski pomysł. Przed Robertem Agata ukrywa prawdziwy powód urlopu. Laura, mimo że obiecała Karolowi spędzić z nim miłe i intymne chwile, postanawia ratować Agatę. Stawia się na turnusie i w wyniku zbiegu okoliczności udaje pacjentkę. Kobiety zostają stamtąd wyrzucone. Dec jest wściekła na przyjaciółkę. Rezygnuje z usług Laury jako dietetyczki. Od tej pory ma je łączyć tylko relacja przyjacielska.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x