Barwy Szczęścia odcinek 925

Ksawery odwiedza Kasię i składa jej życzenia świąteczne. Gdy dziewczyna gorzej się czuje, otacza ją troskliwą opieką. Byli małżonkowie już dawno tak dobrze się nie rozumieli. Spędzają ze sobą miłe popołudnie. Basia i Zenek zapraszają do siebie na Wigilię Marlenę i Daniela. Wiecz...


barwy

Ksawery odwiedza Kasię i składa jej życzenia świąteczne. Gdy dziewczyna gorzej się czuje, otacza ją troskliwą opieką. Byli małżonkowie już dawno tak dobrze się nie rozumieli. Spędzają ze sobą miłe popołudnie. Basia i Zenek zapraszają do siebie na Wigilię Marlenę i Daniela. Wieczorem Grzelakowie odbierają telefon od Sary. Maria i Teresa dowiadują się, że żadne z dzieci nie przyjedzie na kolację wigilijną. Jest im przykro.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x