Chłopaki do wzięcia odcinek 2

Adam nie może pogodzić się z tym, że jego brat bliźniak Alex ubiera się i maluje jak kobieta. Sam Alex twierdzi, że tylko stylizacja, z której zrezygnuje, gdy osiągnie swój cel – ustatkowanie się i znalezienie żony. Rafał zwierza się kolegom z wielkiego rozczarowania krótkim związk...


chlopaki do wziecia

Adam nie może pogodzić się z tym, że jego brat bliźniak Alex ubiera się i maluje jak kobieta. Sam Alex twierdzi, że tylko stylizacja, z której zrezygnuje, gdy osiągnie swój cel – ustatkowanie się i znalezienie żony. Rafał zwierza się kolegom z wielkiego rozczarowania krótkim związkiem z Malwiną, tymczasem Karol jest przekonany, że to nieśmiałość wciąż staje mu na drodze do miłości.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x