Chłopaki do wzięcia odcinek 5

Z trzech wspaniałych pozostało dwóch, którzy z mocnym postanowieniem „wyrwania dziewczyny” wybierają się na dyskotekę. Alex wypomina bratu wakacyjną przygodę miłosną sprzed lat, ale Adam wszystkiego się wypiera. Pan Stasio rozkoszuje się czasem spędzanym z nową znajomą, tymczasem...


chlopaki do wziecia

Z trzech wspaniałych pozostało dwóch, którzy z mocnym postanowieniem „wyrwania dziewczyny” wybierają się na dyskotekę. Alex wypomina bratu wakacyjną przygodę miłosną sprzed lat, ale Adam wszystkiego się wypiera. Pan Stasio rozkoszuje się czasem spędzanym z nową znajomą, tymczasem grabarz Bogdan próbuje zapomnieć o miłosnych niepowodzeniach przemierzając kolejne kilometry na rowerze.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x