Klan Odcinek 2200

Zdenerwowany Michał jedzie do biura, gdzie pracuje Zyta w nadziei, że dowie się czegoś na temat jej nagłego wyjazdu. Rodzice Zyty rozważają zgłoszenie zaginięcia na policję. Ustalają z Michałem, że zawiadomią policję, jeśli do wieczora nic się nie wyjaśni. Tymczasem Bożenka wc...


Zdenerwowany Michał jedzie do biura, gdzie pracuje Zyta w nadziei, że dowie się czegoś na temat jej nagłego wyjazdu. Rodzice Zyty rozważają zgłoszenie zaginięcia na policję. Ustalają z Michałem, że zawiadomią policję, jeśli do wieczora nic się nie wyjaśni. Tymczasem Bożenka wciąż myśli o Miłoszu. Kamila udziela jej cennych rad. Przed sądem Stefan czeka na swoją przyjaciólkę – Ewę. Ewa narzeka na współpracę z Olą Lubicz, proponuje zamianę opiekuna stażu dla dziewczyny. Stefanowi jest przykro, prosi, żeby wstrzymała się z ostateczną decyzją. Wieczorem do domu wraca Zyta, przyznaje się Michałowi, że jest w ciąży.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x