Klan Odcinek 2218

Po ostatnich wydarzeniach Grażyna postanawia porozmawiać z matką Martynki. Kobieta nie wierzy w podejrzenia na temat Tomka i sugeruje, że wszystko wymyślił Maciek. W szkole Rysiek jest świadkiem kolejnej sceny z udziałem Martynki i jej sąsiada. Darek chwali Kaję za zachowanie...


klan

Po ostatnich wydarzeniach Grażyna postanawia porozmawiać z matką Martynki. Kobieta nie wierzy w podejrzenia na temat Tomka i sugeruje, że wszystko wymyślił Maciek. W szkole Rysiek jest świadkiem kolejnej sceny z udziałem Martynki i jej sąsiada. Darek chwali Kaję za zachowanie za kierownicą. Czesia żartuje, że chyba zbyt pochopnie pozwoliła mężowi na spotkania z młodą kursantką. Zyta kończy sprzątać w mieszkaniu. Dzwoni do Michała, aby przyszedł odebrać klucze. Mąż przekonuje ją, że nie jest w niczym gorszy od Rutki. Zyta szczerze odpowiada mu, że to prawda, ale jest już za późno. Podczas wspólnych zakupów Bożenka i Kamila spotykają Miłosza z kolegą. Kamila wyjawia chłopakom, że jej kuzynka nie zamierza iść na studniówkę, bo nie ma partnera. Marek naciska na Agnieszkę w sprawie wyjazdu do Australii. Przyznaje, że zabukował już bilety na samolot. Matka Zosi stwierdza, że zostaje w Polsce.

 
Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x