Klan odcinek 2296

Darek ma pretensje do żony, że za jego plecami decyduje o jego życiu. Po spotkaniu z Karoliną decyduje się złożyć wymówienie w Rosso. Monika nie zgadza się jednak na jego odejście tuż przed Euro 2012. Jerzy odbiera Jasia ze szpitala. Chłopak ma na razie zamieszkać u Jacka, ale liczy, ...


klan

Darek ma pretensje do żony, że za jego plecami decyduje o jego życiu. Po spotkaniu z Karoliną decyduje się złożyć wymówienie w Rosso. Monika nie zgadza się jednak na jego odejście tuż przed Euro 2012. Jerzy odbiera Jasia ze szpitala. Chłopak ma na razie zamieszkać u Jacka, ale liczy, że niedługo będzie mógł wrócić do Rafalskiego. Ola przekonuje starszą siostrę, aby powiedziała Zosi o śmierci Mirona. Surmaczowa zastanawia się kogo zabrać na mecz inauguracyjny mistrzostw Europy. Zdradza Błażejowi, że chce, aby to był ktoś, kto wywoła zazdrość u Tadeusza. Mariusz w imieniu Grażyny kupuje dla niej samochód. Kiedy parkuje przed blokiem, inne auto uderza lekko w tył jego pojazdu. Mężczyzna zostawia kluczyki w stacyjce i wysiada, co wykorzystują przestępcy, którzy odjeżdżają kupionym samochodem z Kubusiem w środku.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x