Komisarz Alex Sezon 4 Odcinek 10 (49)

Barbara Odorowska znika w tajemniczych okolicznościach ze swojego mieszkania. Jej przyjaciółka jest pewna, że spotkało ją nieszczęście. Policja zastaje mieszkanie w nieładzie. Długo nie można odnaleźć ciała. Wkrótce znikają kolejne kobiety. Trop prowadzi do delikatesów „U Kopiecki...


komisarz alex

Barbara Odorowska znika w tajemniczych okolicznościach ze swojego mieszkania. Jej przyjaciółka jest pewna, że spotkało ją nieszczęście. Policja zastaje mieszkanie w nieładzie. Długo nie można odnaleźć ciała. Wkrótce znikają kolejne kobiety. Trop prowadzi do delikatesów „U Kopieckiej”. Bromski ma przeczucie, że była właścicielka sklepu wie znacznie więcej, niż mówi.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x