Krew z krwi odcinek 1

Odcinek rozpoczyna się od zwyczajnego poranka w domu Majewskich. Carmen – córka wpływowego gangstera Andrzeja Roty i żona przemytnika Marka Majewskiego – robi kanapki dla dzieci: Franka, Natalii i małego Borysa. A później jedzie na spotkanie z matką i siostrą – Marleną – która ju...


krew z krwi

Odcinek rozpoczyna się od zwyczajnego poranka w domu Majewskich. Carmen – córka wpływowego gangstera Andrzeja Roty i żona przemytnika Marka Majewskiego – robi kanapki dla dzieci: Franka, Natalii i małego Borysa. A później jedzie na spotkanie z matką i siostrą – Marleną – która już za kilka dni ma zostać mężatką. Szybko pojawiają się jednak problemy. Mąż Carmen – Marek – kontaktuje się ze wspólnikami: Stefanem Kozłowskim i Wiktorem, swoim szwagrem. Wszyscy trzej specjalizują się w przemycie papierosów, jednak to nie zaspokaja ambicji młodego Roty. Wiktor zabiera kolegów do szklarni pod Gdynią, gdzie znajduje się duży transport narkotyków. Rota twierdzi, że to haszysz – a właściciele „towaru” siedzą w więzieniu. Jego słowa są jednak kłamstwem. „Haszysz” okazuje się heroiną. A w szklarni zjawiają się ludzie Antona – szefa konkurencyjnego gangu z Ukrainy. Dochodzi do strzelaniny i Majewski zabija człowieka… Marek – razem ze wspólnikami – ukrywa skradziony towar na przystani, którą na co dzień prowadzi i wykorzystuje do przemytu. Jest wściekły na Wiktora za jego kłamstwa – i pewien, że Anton spróbuje się zemścić. Rota zapowiada jednak, że zaatakuje jako pierwszy. I planuje zabić gangstera w trakcie wesela siostry. Majewski jest w szoku. A gdy wraca do domu, czeka go kolejna „niespodzianka”. Carmen informuje męża, że została wezwana do szkoły Borysa: chłopiec wykradł broń ojca i próbował straszyć nią kolegów. Majewska jest przerażona – tym, jak świat mafii zmienia jej rodzinę. I grozi, że jeśli Marek nie zerwie z przemytem, ona zażąda rozwodu.

Z okazji ślubu Marleny i Janusza Wieczorka – awangardowego malarza – spotyka się cały mafijny klan Rotów. Beztroska zabawa szybko zamienia się jednak w dramat. Stefan przekazuje Wiktorowi broń, z której Rota planuje zastrzelić Antona. Młody gangster wymyka się z wesela – i niemal od razu wpada w ręce policji. A Kozłowski, gdy dowiaduje się o aresztowaniu, od razu podejrzewa zdradę. Stefan oskarża Marka o to, że jest donosicielem i między mężczyznami dochodzi do ostrej bójki. Kozłowski uspokaja się dopiero po interwencji Luthera – ochroniarza i prawej ręki Andrzeja Roty. Kiedy wesele dobiega końca, Carmen i Marek rozmawiają na plaży. Majewski zapowiada, że spełni prośbę żony i zerwie z dotychczasowym życiem. Oboje muszą jednak wyjechać z dziećmi z Gdyni, w tajemnicy przed rodziną.

Następnego dnia, gdy Marek wychodzi z Borysem z domu, na ulicy pojawia się zamaskowany motocyklista z bronią. Majewski, ciężko postrzelony, upada na ziemię i traci przytomność.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x