M jak Miłość odcinek 1006

Kasia odwiedza Agnieszkę i żąda, by zostawiła Marcina w spokoju. Tomek dowiaduje się o plotkach, które krążą w pracy o nowym romansie Olszewskiej. Kobieta podobno spotyka się z dużo młodszym partnerem. Chodakowski od razu domyśla się, że chodzi o jego bratanka. Zawadzki zatrudnia Taro...


mjakmilosc11

Kasia odwiedza Agnieszkę i żąda, by zostawiła Marcina w spokoju. Tomek dowiaduje się o plotkach, które krążą w pracy o nowym romansie Olszewskiej. Kobieta podobno spotyka się z dużo młodszym partnerem. Chodakowski od razu domyśla się, że chodzi o jego bratanka. Zawadzki zatrudnia Taro w kawiarni „Za rogiem”. Japończyk zdradza szefowi, że przyjechał do Polski, by znaleźć prawdziwą miłość. Mężczyzna zwraca uwagę na Izę i próbuje ją adorować. Paweł mimo trudnych początków zaprzyjaźnia się z mamą Basi, Alą. Kobieta zdradza Zduńskiemu, że dostała propozycję pracy w Kanadzie. Jednak córka nie chce wyjechać z Polski. Janka kupuje nielegalnie broń. Paweł nadal robi zdjęcia kierowcom tirów. Jeden z nich ostrzega Darka, mężczyznę, który skrzywdził Jankę, że Zduński go sfotografował. Niebawem bandyta zjawia się w bistro.

 
 

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x