M jak miłość Odcinek 1016

Po zgonie bandyty, który napadł na Jankę, Paweł zostaje oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Ma spędzić w areszcie kolejne trzy miesiące. Szukając dowodów na niewinność brata, Piotrek jedzie razem z Markiem nad Zalew Zegrzyński. Werner zdobywa informacje na temat Janki, która ...


mjakmilosc11

Po zgonie bandyty, który napadł na Jankę, Paweł zostaje oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Ma spędzić w areszcie kolejne trzy miesiące. Szukając dowodów na niewinność brata, Piotrek jedzie razem z Markiem nad Zalew Zegrzyński. Werner zdobywa informacje na temat Janki, która przebywa w Londynie. Marcin nadal unika kontaktu z Aleksandrą. Kasia próbuje pogodzić ukochanego z matką.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x