M jak miłość Odcinek 1018

Magda dowiaduje się o aresztowaniu Pawła. Od razu wraca do Polski. Razem z Kingą odwiedzają przyjaciela w więzieniu. W Grabinie pojawia się Eryka, siostra Janki. Dziewczyna mówi Mostowiakom, że przyjechała do kraju, by odnaleźć zaginioną siostrę. Spotyka się z Tomkiem oraz Piotrkiem. P...


mjakmilosc11

Magda dowiaduje się o aresztowaniu Pawła. Od razu wraca do Polski. Razem z Kingą odwiedzają przyjaciela w więzieniu. W Grabinie pojawia się Eryka, siostra Janki. Dziewczyna mówi Mostowiakom, że przyjechała do kraju, by odnaleźć zaginioną siostrę. Spotyka się z Tomkiem oraz Piotrkiem. Policja odkrywa, że Janka może przebywać w Warszawie. Kwaśniakowa przynosi Barbarze dobre nowiny – zaręczyła się ze Stanisławem, a po ślubie zamieszka z ukochanym na Wybrzeżu. Okazuje się, że Cecylia chce sprzedać sklep. Jedynym chętnym kupcem jest Marek Mostowiak.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x