M jak miłość Odcinek 1020

Paweł niepokoi się o zdrowie Magdy. Zmusza przyjaciółkę, by zrobiła badania. Po zrobieniu EKG lekarz daje jej skierowanie do szpitala. Kinga spotyka się z Mikiem. Przyjmuje posadę w jego firmie. Dziewczyna zgadza się też na weekendowy wyjazd. Lubiński wciąż próbuje zdobyć jej uczucie....


mjakmilosc11

Paweł niepokoi się o zdrowie Magdy. Zmusza przyjaciółkę, by zrobiła badania. Po zrobieniu EKG lekarz daje jej skierowanie do szpitala. Kinga spotyka się z Mikiem. Przyjmuje posadę w jego firmie. Dziewczyna zgadza się też na weekendowy wyjazd. Lubiński wciąż próbuje zdobyć jej uczucie. Nęka Zduńską e-mailami, SMS-ami, zakrada się do ogrodu i zostawia narysowany przez siebie portret. Monika przyłapuje Wernera na flirtowaniu z Martą. Robi ukochanemu awanturę.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x