M jak miłość Odcinek 1025

Kasia sprzecza się z Marcinem. Chodakowski wpada w panikę na każdą wzmiankę o ślubie. Dziewczyna wychodzi z domu. Krystian cały czas obserwuje Kasię. Gdy zostaje sama, rusza jej śladem. Marek spotyka się z Michałem. Zauważa zdjęcie Małgosi w tablecie kuzyna. Agnieszka informuje Tomka, ...


mjakmilosc11

Kasia sprzecza się z Marcinem. Chodakowski wpada w panikę na każdą wzmiankę o ślubie. Dziewczyna wychodzi z domu. Krystian cały czas obserwuje Kasię. Gdy zostaje sama, rusza jej śladem. Marek spotyka się z Michałem. Zauważa zdjęcie Małgosi w tablecie kuzyna. Agnieszka informuje Tomka, że Paulina jest głównym świadkiem w sprawie przeciwko mafii. Dochodzi do tragedii – auto Pauliny wylatuje w powietrze. Anna robi Uli wymówki w związku z nadużyciem alkoholu. Dziewczyna nie widzi niczego niewłaściwego w wypiciu kilku drinków.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x