M jak Miłość odcinek 990

Lucjan w sekrecie przed Basią spotyka się w Warszawie z Janką. Dziewczyna uprzedza, że nie zrezygnuje z walki o spadek. Mostowiak tłumaczy, że chce jedynie poznać losy Hanny. Wieczorem Janka dzwoni do Lucjana, by wyjaśnić swoje postępowanie. Po rozmowie z nią Mostowiak mówi Marcie, że p...


mjakmilosc11

Lucjan w sekrecie przed Basią spotyka się w Warszawie z Janką. Dziewczyna uprzedza, że nie zrezygnuje z walki o spadek. Mostowiak tłumaczy, że chce jedynie poznać losy Hanny. Wieczorem Janka dzwoni do Lucjana, by wyjaśnić swoje postępowanie. Po rozmowie z nią Mostowiak mówi Marcie, że powinni uczciwie spłacić kuzynkę. Marcin tłumaczy Kasi, że nigdy jej nie pokocha, dlatego powinni zostać przyjaciółmi. Później zjawia się u Agnieszki z kwiatami. Świadomy, że kobieta nie odwzajemnia jego uczuć, prosi, by przynajmniej stwarzała pozory, że coś ich łączy.

Małgosia ponownie spotyka się z Michałem. Łagoda pokazuje jej dokumenty, które świadczą, że przekazuje firmę Markowi. Wręcza też byłej żonie naszyjnik i całuje. Wyznaje, że znów ją pokochał. Weronika zaprasza do siebie Marcina i Grzegorza. W jej mieszkaniu chłopak, który zjawił się jako pierwszy, odbiera telefon od ojca. Grzegorz uprzedza go, że zamierza oświadczyć się ukochanej. Przejęty Marcin nie wypija drinka, do którego Weronika dosypała środek odurzający. Gdy kobieta zaprasza go do sypialni, dociera do niego, że zaplanowała zemstę. Ewa marzy o większej rodzinie. Wie, że Marek nie jest gotowy na związek, więc postanawia na niego poczekać.

 

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x