M jak Miłość odcinek 992

Wyrokiem sądu Mostowiakowie muszą zapłacić Jance 300 tysięcy złotych. Po rozprawie dziewczyna dzwoni do siostry z informacją, że zdobyła pieniądze. Lucjan podchodzi do siedzącej na korytarzu kuzynki i obejmuje ją, by dać do zrozumienia, że nie ma do niej żalu. Mostowiakowie zaś zasta...


mjakmilosc11

Wyrokiem sądu Mostowiakowie muszą zapłacić Jance 300 tysięcy złotych. Po rozprawie dziewczyna dzwoni do siostry z informacją, że zdobyła pieniądze. Lucjan podchodzi do siedzącej na korytarzu kuzynki i obejmuje ją, by dać do zrozumienia, że nie ma do niej żalu. Mostowiakowie zaś zastanawiają się, skąd wziąć tak dużą kwotę. Weronika wyznaje Marcinowi, że złamała serce jego ojcu, by zemścić się na nim za porzucenie jej.

Chłopak, widząc rozpacz Grzegorza, wyznaje mu prawdę. Później kompletnie pijany zjawia się u Agnieszki i zasypia w jej sypialni. W tym czasie odwiedza kobietę Tomek. Domyśla się, że nie jest mile widziany. Małgosia zostaje okradziona w centrum handlowym i traci zaliczkę od Korcza. Michał proponuje byłej żonie pomoc finansową. Anna i Ewa czekają przed domem na powrót Mostowiaków z sądu. Po wizycie obie kobiety czule żegnają się z Markiem.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x