Na dobre i na złe Odcinek 469

Paweł przekonuje Agatę, że nachodzi go wariatka, która uważa się za jego żonę. Lewicka chce wierzyć swojemu mężowi. Paweł zapewnia ją, że Dorota nie będzie ich już niepokoić. Ludmiła dostaje wypis z klinki Falkowicza, jest zaskoczona dodatkowymi kosztami leczenia. Dochodzi do wnio...


ndobrezle

Paweł przekonuje Agatę, że nachodzi go wariatka, która uważa się za jego żonę. Lewicka chce wierzyć swojemu mężowi. Paweł zapewnia ją, że Dorota nie będzie ich już niepokoić. Ludmiła dostaje wypis z klinki Falkowicza, jest zaskoczona dodatkowymi kosztami leczenia. Dochodzi do wniosku, że Przemek do niej nie pasuje i brutalnie go odtrąca. Falkowicz jako nowy ordynator chirurgi robi w szpitalu rekonesans. Podpada mu Wiktoria, a sprawa pogarsza się, gdy do szpitala trafia ranny włócznią rycerz. Falkowicz, widząc ciekawe wyzwanie, zajmuje się przypadkiem. Przemek dostaje wezwanie do kobiety, na którą napadł mąż. Z dokumentów wynika, że to żona Pawła. Zapała pokazuje akt małżeństa Agacie. Falkowicz chce przyjąć Przemka z powrotem do pracy.

 

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x