Na dobre i na złe Odcinek 488

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko, prosi Hanę, żeby pomogła im się ukryć. W czasie operacji Falkowicz drwi z otyłości pacjentki. Później nadskakuje jej ojcu, który jest zamożny i chce inwestować w medycynę. Okazuje się, dziewczyna słyszała obraźliwe komentarze Falkowic...


ndobrezle

Ewa boi się, że Karol skrzywdzi ją i dziecko, prosi Hanę, żeby pomogła im się ukryć. W czasie operacji Falkowicz drwi z otyłości pacjentki. Później nadskakuje jej ojcu, który jest zamożny i chce inwestować w medycynę. Okazuje się, dziewczyna słyszała obraźliwe komentarze Falkowicza. Wiki nerwowo reaguje na widok ordynatora. Dochodzi między nimi do kłótni. Mieszkanie Hany zostaje splądrowane. Kobieta zwierza się Piotrowi, że myśli o wyjeździe. Niespodziewanie wybucha między nimi namiętność. Po wyjściu ze szpitala Hana zostaje napadnięta.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x