Na dobre i na złe Odcinek 535

Tretter martwi się, że na oddziale internistycznym brakuje personelu, a Lena blokuje etat. Daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Dyrektor ma także wątpliwości, czy powinien zaufać Falkowiczowi i zgodzić się na prowadzenie w szpitalu badań nad jego...


ndobrezle

Tretter martwi się, że na oddziale internistycznym brakuje personelu, a Lena blokuje etat. Daje lekarce tydzień na podjęcie decyzji, czy wróci do pracy w Leśnej Górze. Dyrektor ma także wątpliwości, czy powinien zaufać Falkowiczowi i zgodzić się na prowadzenie w szpitalu badań nad jego nowym lekiem. Przemek bierze udział w ćwiczeniach, które prowadzi Karol. W trakcie szkolenia instruktor traci przytomność. Zapała poznaje Zuzę, dziewczynę, która szykuje się do wyjazdu za granicę. Adam przywozi do szpitala matkę, Annę.

 

 


Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x