Na Krawędzi odcinek 9

Andrzej przechwytuje policyjny komunikat o zwłokach znalezionych na Żeraniu. Okazuje się, że ciało mężczyzny jest przykute do kaloryfera w mieszkaniu Protasa. Andrzej i Tomek odkrywają, że ofiara to były klient mecenasa Niemczyka. Nie wiadomo, gdzie przebywa Meyer. Marta zwołuje konferenc...


na krawedzi

Andrzej przechwytuje policyjny komunikat o zwłokach znalezionych na Żeraniu. Okazuje się, że ciało mężczyzny jest przykute do kaloryfera w mieszkaniu Protasa. Andrzej i Tomek odkrywają, że ofiara to były klient mecenasa Niemczyka. Nie wiadomo, gdzie przebywa Meyer. Marta zwołuje konferencję prasową, na której zwraca się z prośbą o informacje dotyczące jego porwania w zamian za nagrodę w wysokości 2 milionów złotych. Z archiwalnych gazet Tomek dowiaduje się, że Marta upozorowała gwałt w celu wyłudzenia pieniędzy.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x