Odlotowy Ogród odcinek 5

Pasjonat ogrodów, 5 tys. zł i tylko 2 dni. Dla Dominika Strzelca nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafi zamienić każdą zaniedbaną przydomową działkę w piękny, funkcjonalny ogród. Efekty jego pracy będziecie mogli zobaczyć w programie „Odlotowy ogród”. Dominik Strzelec w atrakcyjny...


Odlotowy Ogród

Pasjonat ogrodów, 5 tys. zł i tylko 2 dni. Dla Dominika Strzelca nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafi zamienić każdą zaniedbaną przydomową działkę w piękny, funkcjonalny ogród. Efekty jego pracy będziecie mogli zobaczyć w programie „Odlotowy ogród”.

Dominik Strzelec w atrakcyjny sposób przedstawi praktyczne rozwiązania i podpowie jak dbać o rośliny. Poradzi sobie z każdym ogrodowym wyzwaniem! W każdym odcinku przeprowadzi jedną metamorfozę i co ważne – zajmie mu to tylko dwa dni.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x