Pamiętniki Z Wakacji sezon 2 odcinek 10

Marcin jest zupełnie przybity po tym, jak odkrył, że koledzy się z niego naśmiewają. Kasia próbuje wyjaśnić mu całe nieporozumienie. Rozmowy zbliżają ich do siebie. Rodzice Marcina postanawiają zaprosić jego nową dziewczynę na kolację. Podczas posiłku prawią im liczne morały. Mar...


pamietnikizwakacji

Marcin jest zupełnie przybity po tym, jak odkrył, że koledzy się z niego naśmiewają. Kasia próbuje wyjaśnić mu całe nieporozumienie. Rozmowy zbliżają ich do siebie. Rodzice Marcina postanawiają zaprosić jego nową dziewczynę na kolację. Podczas posiłku prawią im liczne morały. Marcin wstydzi się za nich. Jest przekonany, że ich zachowanie doprowadzi do rozstania z Kasią. Chłopak prosi o radę Szymona i Kacpra. Ci tylko pozornie chcą mu pomóc i sugerują działania, które mogą jeszcze bardziej skompromitować go w oczach ukochanej.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x