Prosto w Serce odcinek 137

Artur wreszcie postanawia wziąć los w swoje ręce - koniec terroru Konstancji i drogi donikąd. Jednak skuteczna walka z takim przeciwnikiem jak Konstancją wymaga użycia metod poniżej pasa. Ma tym trudniejsze zadanie, że w swój plan może wtajemniczyć tylko Mateusza? Dzieci martwią się roz...


pws

Artur wreszcie postanawia wziąć los w swoje ręce – koniec terroru Konstancji i drogi donikąd. Jednak skuteczna walka z takim przeciwnikiem jak Konstancją wymaga użycia metod poniżej pasa. Ma tym trudniejsze zadanie, że w swój plan może wtajemniczyć tylko Mateusza? Dzieci martwią się rozstaniem Artura i Moniki i zamierzają po swojemu ratować ich miłość. Tymczasem Feliks także postanowił zmienić swoje życie. Zachowuje się teraz i wygląda zupełnie inaczej.. Konstancja bierze zachowanie Artura za dobrą monetę i nieświadoma tego, że jest śledzona przez Mateusza spotyka się z Czarkiem.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x