Szpital Odcinek 10

Ratownicy medyczni przywożą do szpitala młodego mężczyznę, który zasłabł w domu. Ma on wysoką gorączkę i skarży się na silne bóle. Towarzyszy mu narzeczona. Tymczasem pewna zdenerwowana kobieta przyprowadza na oddział nieletnią córkę. Mówi lekarzom, że dziewczyna chciała popeł...


szpital

Ratownicy medyczni przywożą do szpitala młodego mężczyznę, który zasłabł w domu. Ma on wysoką gorączkę i skarży się na silne bóle. Towarzyszy mu narzeczona. Tymczasem pewna zdenerwowana kobieta przyprowadza na oddział nieletnią córkę. Mówi lekarzom, że dziewczyna chciała popełnić samobójstwo i nałykała się tabletek. Nastolatka zaprzecza i na złość matce nie chce poddać się płukaniu żołądka.

Możesz zostawić komentarz, lub zostawić ślad ze swojej własnej strony.

Odpowiedz

Żaden z prezentowanych odcinków seriali nie znajduje się na naszym serwerze. OgladajOnLine.eu przechowuje wyłącznie linki do serwisów udostępniających materiały, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Czytaj Więcej
Rozumiem
x